Přihlásit se k odběru (max. 2x měsíčně)

Hlavní nabídka
Novinky a aktuality

01.07.2015 Změna adresy, jednatele, prokury

24.10.2012 Ochrana osobních údajů

více novinek

Naše produkty

Individuální koučink - získat více

Většinou si víme rady. Někdy si nejsme jisti svým rozhodnutím a s touto nejistotou dokážeme žít. Někdy tušíme, že existuje lepší řešení, a jsme ochotni pro jeho nalezení vynaložit nějaký čas a peníze. Dva různí kouči, žena, jak napsat, že je mladá a zároveň zkušená, když má čtyřicet a muž před šedesátkou, vám nabízejí své služby.

15 kurzů pro veřejnou správu

Veřejná správa se díky trvalému vzdělávání  stále profesionalizuje. Na základě zkušeností s 2 500 úředníky z 50 úřadů chceme přispět několika kurzy.

Čtyřdenní akademie pro mistry a předáky

Čtyřdenní akademie pro pracovníky ve výrobě, mistry, předáky.

Osmidenní manažerská akademie

Pro manažery, kteří nechtějí skončit jako muž na obrázku. Čtyři témata: Manažerské styly vedení, Zvládání konfliktů a stresů, Řízení podle priorit a Time management, Prezentace, přesvědčování,l argumentace, která vám dodají znalosti, dovednsti a sebedůvěru. 

15 vzdělávacích kurzů pro výstavbu - stavebnictví

Projektanti, lidé tvořící dílo a mající odpovědnost, že prostředky a práce jiných lidí budou správně vynaloženy a dílo bude po dlouhé roky sloužit uživatelům, tito projektanti často vyjednávají s úředníky a vlastníky dotčených pozemků. Pro ně i další pracovníky ve výstavbě jsme připravili kurz o patnácti modulech.

Dalších 16 kurzů pro vzdělávání stavebních profesí

Projekt dotovaný Operačním programem Vzdělávání pro konkurenceschopnost zaměřený na vzdělávací programy na konci krize. Kdo mohl čekat na jaře roku 2012, že krize bude v plné síle, aspoň co se stavebnictví týká, ještě v púolovině roku 2014?

6 klíčových témat pro obchodníky

Obchodní dovednosti popskytují semináře, školení a workshopy pro jednotlivce io obchodní týmy a oddělení.

12 marketingových workshopů

My všichni se jako zákazníci měníme velmi rychle. Přizpůsobujeme se svým vyšším příjmům a chceme kvalitnější služby. Na kriz

Assessment a development centra

Hodnocení předpokladů a stanovení cílů vzdělávacího období v development centru nebo hodnocení úrovně kompetencí u jednotlivců i tým

BEHRA vzdělávací hra

Vzdělávací hry BEHRA a Případ E pro opakování a učení:

 

 - pro elektromontéry - zvládnutí z vyhlášky 50/1978 Sb. 

 

- pro stavaře - zvládnutí stavebního zákona

- pro řidiče - zvládnutí silničních předpisů

- pro sportovce - bezpečně na kole a na skalách