Přihlásit se k odběru (max. 2x měsíčně)

Hlavní nabídka
Novinky a aktuality

01.07.2015 Změna adresy, jednatele, prokury

24.10.2012 Ochrana osobních údajů

více novinek

BEHRA, první hra, pokud víme, zaměřená na učení a opakování znalosti z norem, vyhlášek a zákonů, které slouží ke zvyšování osobní bezpečnosti. A to hravou a soutěživou formou, jak se na hru sluší. Právě hravost a soutěživost vás přiměje hru znovu opakovat, dosáhnout lepšího výsledku než minule, lepšího než mají ostatní. Díky tomu se informace o bezpečném chování lépe fixují a snadněji se vybaví, když se octnete v podobné situaci. 

BEHRA má dvě části, Kolotoč a Situace.

Kolotoč je základem jedné z nich. Kolotoč se skládá z deseti náhodně vybraných otázek z okruhů, kterrý si hráč zvolí. Protože je zatím hotová BEHRA Elektro, popíšeme to na ní. Hráč si může zvolit otázky z okruhu Venkovního vedení nebo Elektro stanic nebo Ochrany před úrazem atd. Hráč si může zvolit různou obtížnost odpovědi na každou otázku. Podle toho získá více nebo méně bodů, ve hře Ánomů. 

Situace jsou základem druhá hry zaměřená na konkrétní pracovní situace, které skončili špatně. Hráči vystupují v pozici jakéhosi inspektora bezpečniosti práce a snaží se určit okolnosti a příčiny pracovních nehod. Opět soutěživou a hravou formou. Hráči mohou situace přidávat a také mohou do hry doplňpovat Skoronehody a Alternativní postupy práce.

Pro nezájem byla hra z internetu stažena.